O mně

Kdo jsem

Petra Flemrová

Hraju si, kombinuji koučink, mentoring a prvky terapie. Jsem žena, která ráda objevuje a neustále se rozvíjí, proto jsou pro mne životní příběhy nás lidí velkou inspirací k hledání nových cest a možností řešení. Mám ráda výzvy, kvalitní filmy a moudré knihy. Jsem manželka úžasného muže a matka jedinečného syna, díky kterému jsem se dostala do víru silné transformace a nastartovala potřebné změny ve svém životě.

Mé služby jsou zaměřené na koučink, poradenství, konzultace. Propojuji poznatky západu i východu, odbornost a spiritualitu. Hodně si hraju, jdu do hloubky. Snažím se věci řešit jednoduše, ale s notnou dávkou hlubokého vhledu, aby klient vždy odcházel s vědomím, že to, o co usiluje, má smysl. Dávám věci do kontextu a velmi dobře propojuji vnitřní svět klienta s každodenní realitou. Nepohybuji se na povrchu, ale pomocí otázek a vnitřních vhledů sahám do samé podstaty člověka.

Svým klientům pomáhám vytvořit prostředí plné bezpečí a důvěry, ve kterém mohou s otevřeností řešit svůj osobní příběh. Hlavním smyslem mé práce je rozšiřovat vědomí člověka, aby mohl vnímat svůj život v širším kontextu a s větším nadhledem, zároveň však neztratil kontakt s realitou.

 

Děkuji Petro za naše setkání – otevřelo se mi spoustu věcí, nad kterými se musím zamyslet. Také jsem vždy po našem setkání dostala silnou střevní chřipku, předpokládám, že je to jen důsledek toho, jak ve mně všechny ty informace „pracují“.

Ivana B.

Petra ma uzasne schopnosti, ktore ma, ak mam byt uprimna, skutocne sokovali. Velmi mi pomohla v situacii, ktora bola pre mna psychicky velmi narocna a jej vhlad a jemny pristup mi pomohol uvidiet veci v inom svetle. Zaroven mi otvorila oci. Bola to uzasna skusenost. 

Zuzana F.

Petra umí uhodit „hřebíček na hlavičku“, řekne výstižně a přesně kde je problém, i když se to někdy těžko poslouchá. Člověk se nad tím zamyslí, uvědomí si určité věci a může je změnit. Její postřehy a odpovědi na určité otázky jsou neuvěřitelně pravdivé.

 Jana C.

Moc děkuji za tvá slova, která mi teď dodávají obrovskou podporu a víru. Také děkuji za naději, že vše se děje tak, jak má. V náročných životních situacích mi pomáháš získat nadhled a energii důležitou pro další kroky.

Ondřej F.

Jednoho dne jsem se ocitla na tenkém ledě. Nemohu říci, že jsem byla až na dně, ale  „bolelo“ to hrozně moc. Vše jsem s Petrou rozebírala a ona se nejdříve snažila pochopit můj problém nejen tím, že si mě vyslechla, ale dávala mi spoustu otázek k zamyšlení. Častokrát mi řekla na přímo věci, které jsem slyšet nechtěla, které byly pro mě v daném okamžiku nepříjemné, ale po mém zamyšlení nad touto zpětnou vazbou, to byly PRÁVĚ tyto informace, rady a směry, které mě posunuly dál a já si nakonec mohla říci, že jsem zvládla věc, která mi přišla tak tíživá. 

Michaela S.

Vzdělání

Práci s lidským potenciálem jsem začala v roce 2005 jako HR manažerka pro společnost IKEA Centres, kterou jsem postupně překlopila do role kouče, mentora a konzultanta. Ve své práci kombinuji zkušenosti z korporátního prostředí, kde jsem působila v řadových i manažerských pozicích, mnohaleté zkušenosti z oblasti vzdělávání a osobního rozvoje a „z oblasti“ spirituality, která je přirozenou součástí našeho bytí.

2007–2012

VŠ Andragogika  (Vzdělávání dospělých)

Magisterské studium, které mi přineslo teoretický základ a cenný přehled v oblasti psychologie, pedagogiky, sociologie, filosofie a andragogiky.

Od listopadu 2020

Komplexní psychoterapeutický výcvik v systemickém přístupu

2020

Výcvik Conscious Parenting Method 

Půlroční intenzivní výcvik Conscious Parenting Method (Certifikovaný program) vedený Dr. Shefali Tsabary (americká klinická psycholožka, původem z Indie, spojující západní psychologii s východní moudrostí).

2017

 Výcvik koučů „Koučink jako umění“, s akreditací MŠMT

Devítiměsíční intenzivní výcvik zaměřený nejen na techniku koučování, ale také na hlubší osobní poznání a rozvoj osobnosti.

2014 – 2017

Tříleté intenzivní studium Tarotu a léčitelských technik – intenzivní studium léčitelských technik, práce s energiemi a především studium Tarotových karet, které považuji za úžasný sebe rozvojový nástroj. Následně pak další krátkodobé vzdělávání různých spirituálních technik a přístupů, které mi umožnilo hlubší poznání člověka a jeho podstaty.

2009

 Výcvik koučů „Leadership by example“ (IKEA, Švédsko)

Desetiměsíční výcvik zaměřený na rozvoj koučování a Leadershipu

2001 - 2011

Soft Skills

 V rámci desetiletého profesního působení v mezinárodních společnostech jsem absolvovala řadu intenzivních českých a zahraničních programů. Jednalo se o krátkodobé i dlouhodobé leadership, management a osobnostní programy kombinující teorii a prožitek. Tyto programy, školení a tréninky byly zaměřené především na vedení lidí, koučink, facilitaci, motivaci, komunikaci, schopnost naslouchat, sebepoznání, sebereflexi, apod.

newsletter

Přihlašte se k odběru novinek, nových blogových článků a tipů pro spokojenější život.